BU ALANA REKLAM VER !
guncelportalreklam@hotmail.com

Üniversite Affı 2012 – 2013 – Öğrenci Affı 2012

BURAYA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

öğrenci affı 2012, öğrenci affı 2013, üniv ersite öğrenc ilerine aff 2013, üniversite affı 2013, üniversite affı 2012, 2012-2013 üniversite affı, öğrenci affı son başvuru 2012, öğrenci affı başvuru formu, öğrenci affı ne zaman 2012, öğrenci affı başvuru formu,öğrenci affı başvuru tarihleri,öğrenci affı başvuruları,öğrenci affıı başvuruları 2012,öğrenci afları 2013,

Öğrenci Affı Yeniden Gündemde…

TOrba Teklif ile 2012 yılı Üniversite Öğrencilerine Af Gelecek…

Geçen yıl çıkarılan aftan çeşitli nedenlerle yararlanamayan öğrencilere, ilişiklerinin kesildiği üniversitelere başvurmaları şartıyla yeni bir hak tanındı.

TBMM Genel Kurulu’nda, çeşitli kanunlarda değişiklik yapılmasını öngören ”torba teklif”in görüşmeleri sürüyor.

Teklif üzerinde AK Parti, CHP ve MHP milletvekillerinin verdiği ortak önergeyle değişiklik yapıldı.

Geçen yıl çıkarılan aftan çeşitli nedenlerle yararlanamayan öğrencilere, ilişiklerinin kesildiği üniversitelere başvurmaları şartıyla yeni bir hak tanındı.

Uluslararası ortak lisans programları çerçevesinde öğrenim görenler de dahil olmak üzere öğrenciler, başvurularını takip eden eğitim öğretim yılında öğrenimlerine başlayabilecek.

Teklifte, CHP’li milletvekillerinin verdiği önergenin kabul edilmesiyle YURTKUR’un yurt kiralama süresi 15 yıla çıkarılırken, bir başka önergeyle de TBMM adına 10 kırmızı araç plakası tahsisinden vazgeçildi.

Kabul edilen bir başka önergeyle 1999 yılında meydana gelen Marmara depreminin ardından ihtiyacını karşılamak için işyeri edinenlerin, hak sahipliği İl İdare Kurulu tarafından düşürülmesi halinde bunların tazminat ödememesi, düşürülme tarihine kadar ödenen miktarın da faiziyle geri ödenmesi imkanı getirildi. Ancak hak sahibi olup da kendilerine teslim edilen işyerlerini son 2 yıl içinde fiilen kullanmayanlar bu haktan yararlanabilecek.

kaynak: www.kamupersonel.com

REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

Aranan Kelimeler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUM YAP!

Reklamlar

http://guncelportal.blogspot.com/ http://guncelbilgi1.blogspot.com/ http://haber2014.blogspot.com/