BU ALANA REKLAM VER !
guncelportalreklam@hotmail.com

En Güzel Sihirbazlık Numaraları – Sihirbaz Olmak İsteyenler

BURAYA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

Sihirbazlık numaraları öğren, kolay sihirbazlık numraları, en basit numaralar, sihir nasıl yapılır, sihirbazlık nasıl yapılır, para kaybetme nasıl yapılır, sihir dersleri

1- Para Kaybetme Numarası Nasıl Yapılır?

İzleyicilere bozuk para verilerek sahte olup olmadığı kontrol ettirilir. Para sol elde tutulurken üzerine mendil örtülür. Sağ elle mendil üzerinden para kavranarak mendille beraber yukarı kaldırılır. İzleyiciler paranın gerçekten de mendil altında olduğunu dokunarak kontrol edebilirler. Bundan sonra mendil havaya fırlatılır ve havadayken bir kenarından yakalanır. Para yere düşmez, kaybolmuştur. Sihirbaz mendili tuttuğu kenardan bir kaç kere sallar.

Yapılışı: İkinci bir bozuk para mendilin içine dikilmiştir. Sihirli mendil iç içe geçmiş iki mendilden oluşmuştur. Bozuk para içteki mendile dikilidir. Mendil sol el üzerine örtülürken elde tutulan para yavaşça avuç içine kaydırılır ve gizli para sol el üzerindeki yerini alır. Sağ elle mendil altıdaki para kavranıp izleyicilere doğru uzatılır. Bu sırada izleyicilerin dikkati sağ ele yöneltilmeli veya bir iki espri ile dağıtılmalıdır. Oyun tamamlanmıştır. Mendil havaya atıldığında yere düşecek bir para yoktur artık.

———————————————————————————-

2- Asansör Yüzük

Lastik halka alınır, bir noktasından koparılıp “lastik ip” haline getirilir. İzleyicilerden bir adet nikah yüzüğü alınır ve lastiğe asılır. Yüzük lastik üzerinde yukarı yükselmeye başlar…

Gerekli Malzemeler: Fazla kalın olmayan paketleme lastiği ve ödünç alınan nikah yüzüğü.

Yapılışı: Hile neredeyse kendi kendine çalışır. Aslında sihir lastiğin kendisindedir ama övgüyü siz alırsınız. Lastik halkayı koparın. Şimdi uzun bir lastik ipiniz oldu. Nihak yüzüğünü ödünç alın. Yüzüğü lastik ipe geçirin ve lastiği iyice gerin. Lastiğin önemli bir kısmı sol avucunuzda izleyicilerin görmeyeceği biçimde saklı olmalıdır. Yüzüğü sağ elinize yakın tutun ve ellerinizi lastik ip yatay konuma gelecek şekilde aynı seviyeye getirin. Şimdi sağ elinizi yükselterek yüzüğün sol elinize doğru düşmesini sağlayın. Sol elinize iyice yaklaştığı anda, sol avucunuzda gizlediğiniz lastik bölümünü baş parmak ve işaret parmağınız arasından serbest bırakmaya başlayın. Yüzük yukarı doğru çıkmaya başlayacaktır…Yüzüğü ve bir anı olarak da lastik ipi verin ve alkışlar eşliğinde izleyiciyi selamlayın…

———————————————————————————-

3- Kes-Birleştir

Yaklaşık 20cm uzunluğunda bir ipe ihtiyacınız var. İpi sol elinizde tutun. İpin alt ucunu sağ elinizle alın ve sol baş ve işaret parmaklarınızın arasında tutarak bir halka oluşmasını sağlayın. Sağ elinizle ipi izleyici tarafındaki orta noktasından tutup sol elinizin arkasına doğru götürün. Halkanın ortasını avucunuza doğru götürürken, sol avucunuzu siper edip, baş parmağınızla ipin avucunuza yakın bölümüne takın ve çekin. Yapmak istediğimiz, ipin avucunuza yakın kısımından ikinci bir halka oluşturmak. İzleyici biraz önce sol elinize doğru ***ürdüğünüz halkanın orta kısmını sol elinizde tutuyormuşsunuz zannedecektir. Oysa gerçek orta kısım avuçta saklı, elin üstünden görünen kısım sahte orta noktadır. Sahte orta kısım kesilecek “kısa” ip parçasıdır. Halkayı kesin ya da izleyicilerden birine kestirin. Şimdi yeni kesilmiş uçları tutarken diğer “sağlam” uçları sallandırın. Burada hilenin fark edilmemesi için özen göstermeniz gerekir. Kesik uçları düğümleyin ve “ipi eski haline getirdiğinizi” söyleyin. İzleyiciler başaramadığınızı söyleyip gülerken, ipi iki elinizle yumak haline getirin. Düğümlü kısa parçayı bir elinizde gizlerken diğer elinizle uzun parçanın bir ucundan tutun ve ipi sallandırın. Şimdi başardınız…

———————————————————————————-

 3-Burnunuz bilir:

Sihirbaz salondaki herhangi bir kişiye bir deste verir ve ondan istediği kadar kartı yüzü açık bir şekilde masaya koymasını ister. Sihirbaz odanın dışına çıkarılır ve odadakiler bir kağıt tutarlar ve sihirbazı içeriye çağırırlar. Sihirbaz içeri gelir ve seçilen kartı koklayarak bulur. Burada isin hilesi sihirbaz daha önceden odadaki biriyle anlaşır ve kartları koklarken bu kişi sihirbazı, seçilen kağıda gelindiğinde, ayağına gizlice dokunarak onu uyarır…

———————————————————————————-

4- Kaybolan Şişe

Gerekli Malzemeler:2 ufak boy şişe,bir yaprak gazete kağıdı,şişsenin rahatça girebileceği bir torba ve birkaç raptiye.

Yapılışı: Oyuna başlamadan önce torbayı masanın arka tarafına birkaç raptiye ile tutturun.Gazete kağıdı ve şişeyi masa üzerine koyun.Eş şişeyi de ceketinizin sol iç cebine yerleştirin.Böylece hazırlıklarınızı tamamlamış oldunuz.Yalnız bu hazırlıklarınızı yaparken,seyredenlerin huzurunda yapılmayacağını elbette biliyorsunuz.Hünerinize başlarken,seyircinizin vereceği bir sigarayı şişe içinde kaybedeceğinizi belirttikten sonra,aldığınız sigarayı şişe içine atın.Seyircilerinizin dikkati sigara üzerine toplanmıştır.Gazeteyi elinize alarak, her tarafını gösterip masa üzerine yayın.Şişeyi gazete ile güzelce sarıp,boru şeklinde ve içinde şişe bulunan gazetenin üst tarafını(şişenin boğaz kısmı) iyice bükün.Bu şekilde gazete şişenin kalıbına oluşturacaktır.Yapılan kılıfın alt tarafı açık olacağından,gayet seri fakat normal bir hareketle masa arkasında duran torbaya şişeyi düşürünüz.Ve şimdi pandomimciliğiniz başlayacak boş kalan kılıfta şişenin olmadığını kimseye sezdirmeden,seyircilerinize biraz sonra gazeteyi açtığınızda sigaranın kaybolmuş olduğunu söyleyin.Kendinizden emin profesyonel bir illüzyonist edasıyla,boş kılıfı masanın tam ortasında ve de masanın üstünde tutun.Seyircilerinize sigaranın,büyük bir şişe içinde kaybolmasının sizce çok basit olacağından söz ederken,sağ elinizle birdenbire boş kılıfın üzerine kuvvetlice vurarak gazete kağıdını masa üzerinde dümdüz hale getirdiğinizde ,seyircileriniz şok olacaklardır.Siz bu sırada daha evvel cebinize koyduğunuz şişeyi çıkarıp,seyircilerinizden takdir alkışlarını alabilirsiniz.

———————————————————————————-

5-Sihirli Boncuklar:

Oyun, sehpa üzerinde,renkli boncuklar geçirilmiş üç çengelli iğne durmakta.Siz arkanız dönük olarak elinize verilen iğnenin rengini derhal ve kesinlikle söyleyip seyredenleri merak içinde bırakabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler: Üç büyük çengelli iğne, üç boncuk,Kırmızı,mavi,sarı

Yapılışı: Hünerinize başlamadan evvel iğne ve boncukları şu şekilde hazırlayınız.İğneleri açarak kırmızı renkli boncuğu iğneye geçirin ve iğneyi kilitleyin,açılmayacak hale getirin.Örneğin pense ile sıkıştırabilirsiniz.İkinci iğnye sarı boncuğu geçirin ve iğnenin sivri ucunu pense ile kanca şeklinde eğin.Üçüncü iğneye mavi boncuğu geçirin ve hiç bir işlem yapmayın.Şimdi işaretlerinizi ezberleyin.Açılmayan iğne KIRMIZI Boncuklu,Açılan fakat ele batmayan SARI,Açılan ele batan uçlu MAVİ.

Seyircilerinizden birine üç iğneyi verin.Rengini bilmenizi istediği iğneyi siz arkanızı ona dönüp ellerinizi uzattığınızda avucunuza bıraksın ve diğerlerini saklasın.İğne elinizde ,yüzünüzü seyircinize döndüğünüzde şüphesiz elleriniz yine arkanızda kalacaktır.

Seyircinizin gözlerine bakarak avucunuza koyduğu iğne boncuğunun rengini düşünmesini isteyiniz.Bu sırada siz iğne işaretini tetkik eder , seçilen rengi hemen söyleyebilirsiniz.Size verilen iğne boncuğu mavi veya sarı ise iğneyi meydana çıkarırken kapamayı herhalde unutmazsınız.

———————————————————————————-

6- Bardakta Kaybolan Sihirli Para

İşte size arkadaşlarınıza yapabileceğiniz son derece güzel bir sihirbazlık numarası.Yalnız bu oyun için birkaç malzemeye ihtiyacımız var.İlk olarak hemen bir gözlükçüye gidip, metal bir 250 binlira büyüklüğünde yuvarlak bir cam kestirmeniz lazım.İkinci ihtiyaç duyabileceğiniz bir mendil ve son olarak bir 250 bin lira.Bütün malzemeyi toplayıp hazır olduğunda bu numarayı yapabilirsiniz.

Oyunumuz , metal bir parayı bir bardak su içinde kaybetmek.Bu oyunu yapabilmek için önce malzemelerimizi hazırlıyoruz.Malzemelerimizi hazırlarken kestirdiğimiz camı kimsenin görmemesine özellikle dikkat etmeliyiz.Çünkü bu cam parçası oyunumuzun en önemli parçası.En iyisi bu cam parçasını sağ cebinize koyun.

İşte şovumuza başlıyoruz.Su dolu bir bardak alarak bir masanın üstüne koyun ve arkadaşınızdan kaybetmek üzere metal bir 250 binlira isteyin.Arkadaşınızın üzerinde olmaması ihtimaline karşı bu metal parayı yanınızda taşımanızda yarar var.250 bin lirayı arkadaşınıza iyice kontrol ettirin.Arkadaşınız metal parayı kontrol ederken sizde pantalon cebindeki cam parçasını kimseye göstermeden avucunuzun içinde saklayın.Arkadaşınız kontrolünü bitirdikten sonra metal parayı ondan alın ve kalın bir mendilin ortasına koyun.Mendili ters çevirin ve işte en önemli nokta.Mendili ters çevirirken metal parayı avucunuza saklayıp, metal paranın yerine , avucunuzda sakladığınız cam parçasını yerleştirin.Mendilin üstünden cam parçasını sıkıca tutun.Bu çıkıntı aynı metal paranın verdiği izlenimi verecektir.Mendilin üstünden cam parçasını arkadaşınıza tutturun.Arkadaşınız metal paranın hala mendilin içinde olduğuna emin olacaktır.Şimdi son bölümü yapabilirsiniz.Mendilin eteklerini su dolu bardağın etrafına çadır gibi yerleştirin ve arkadaşınıza parayı bırakmasın söyleyin.Arkadaşınızın metal para sandığı cam parçası aynı metal paranın çıkardığı çınlamayla su bardağının içine düşecektir.

Oyununuzun finalinin etkili olması için mendili açmadan arkadaşınıza metal paranın nerede olduğunu sorun.Arkadaşınız kendinden emin bir biçimde bardağın içinde olduğunu söyleyecektir.Mendili açmadan avucunuzda sakladığınız parayı sanki arkadaşınızın kulağının arkasından çıkarıyormuş gibi yapıp ona peki bu ne diye sorun ve mendili açın.Su dolu bardağın içindeki görülmeyeceği için arkadaşınız bu durum karşısında ne yapacağını şaşıracak ve sizin büyük bir sihirbaz olduğunuzu kabul edecektir.

REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

Aranan Kelimeler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

87 responses to "En Güzel Sihirbazlık Numaraları – Sihirbaz Olmak İsteyenler"

 1. Kötü diyor ki:

  Bence de çok kötü.bu ne yaaaa ben bunlardan ıyı yaparım

 2. Adınız... diyor ki:

  kötü

 3. duygu diyor ki:

  bence güzel değil :D

 4. orkun diyor ki:

  arkadaşlar ben profesyonelim bunlar çok kolay numaralar :)

 5. ceren diyor ki:

  bunlar güzel numaralar ama ben daha güzelini biliyorum hemde çok kolay

 6. Adınız... diyor ki:

  harikaaaaaaaaaaa

 7. ece diyor ki:

  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mükemmellllllllllllllllllllllllllllll

 8. sedat diyor ki:

  cok kolay bunari benim kardesim bile yapar ben bunari daha 5 yasindayka biliyodum

 9. aref diyor ki:

  BEN AREF YETENEKSİZSİNİZ BENİ YİNE DAVET ETTİLER KATILICAM

 10. ceyda diyor ki:

  ben parayı enseme koyup ağzımdan çıkartırımm…

 11. sefa diyor ki:

  bence daha çok numara paylaşsınlar

 12. Arda diyor ki:

  He he

 13. emirhan diyor ki:

  iyi gösteriler

 14. KILLIMEMO31 diyor ki:

  ÇOK GÜZEL AMA Bİ TANESİNİ YAPIYOM :d :d

 15. magic eray diyor ki:

  merhaba arkadaşlar ben eray sihirbazlık kursuna gidiyorum hocam bana 10 tane sihirbazlık öğretti ama 1 tane yapacığız

  el değmeden pipet hareket ettirme hilesi

  pipete el değmeden onu nasıl hareket ettireceğinizi göreceksiniz siz de yapmak istiyorsanız yazıyı okuyun Pipetin hareket edişinin sebebini anlayamayan kullanıcılar için açıklama gereği hissediyoruz, birazcık üfleyerek hilemizi tamamlıyoruz.
  Püf Nokta: Hileyi anlamayan arkadaşlar için yazılı olarak bir açıklama yapma gereği duyduk. Elinizi birbirinize sürterek güya statik elektrik oluşturuyorum deyip karşınızdaki kişiyi kandırıyorsunuz ve otomatik olarak tüm dikkatini sizin elinize vermesini sağlıyorsunuz, halbuki hafifçe pipete üflüyorsunuz:)

 16. abdullah diyor ki:

  bundan iyilerini yapabilirim

 17. fatih diyor ki:

  benimde bir numaram war görmek isteyenler ceza_delis95@hotmail.com u ekleyin

 18. sihirbaz mehmet diyor ki:

  bencee hiç güzel deil bunların yerine evde yapabileceğiniz bişey söyleyeyim:
  malzemeler:şişe ve bozuk para
  yapılışı:ilk oncelikle şişenin içi yarıya kadar dolu olmalı ki altı delik diye sanmasınlar
  2. şişenin tam su gelmicek şekilde 1 para sığacak şekilde kesmeliyiz
  3.1. parayı sağ diyerini sol elimize almalıyız
  4. sonra 1. parayı deliğin olduğu yere 2. parayı şişenin altına koyunuz.
  5.parayı delikten çok az bir düşmeyecek şekilde yapınız ve

 19. mine diyor ki:

  ben yapıyorum ama bazılarını :)

 20. irem diyor ki:

  çok güzelllllllllllllllllll ben buna 100 puan veririm

 21. Adınız... diyor ki:

  çok güzel

 22. Adınız... diyor ki:

  ben bardaktaki parayı yok ettim
  ve bardağı siktim

 23. yakup diyor ki:

  çok güzel ama bir numarayı yapa biliyorum

 24. ghfhfgfg diyor ki:

  kötüüüüüüüüüüü

 25. melisa diyor ki:

  vah bee cok güzelmiş ben çok beyendim hepside çooook çokkk çokkkk güzel ben buna 000000000000 puan veririm hasana aferim
  :)

 26. hasan diyor ki:

  çooooooooooooooooook saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç maaaaaaaaaaaaaaaaaa hiç biri de güzeeeeeeeeel deyil ben bunlar dan daha iyilerini yaparım

 27. hande diyor ki:

  kim güzel diyorsa kesin yazıları okumadan yazmıştır çok saçma şeyler kimsede denememiştir yalan söylüyorlar

 28. hande diyor ki:

  çok saçma şeyler berbatttttttttt

 29. erkan diyor ki:

  bence çok saçma

 30. azra meryem diyor ki:

  bense hiç oynamıyorum nasıl olduğunu anlayamadım videosu yokmu

 31. emircan diyor ki:

  süper hepsini yapıyorum

 32. ge diyor ki:

  bncede çok saçma

 33. sude diyor ki:

  süper site ama aradığımı buldum…

 34. hicran diyor ki:

  çok güzel çok beğendim.Tek kelimeyle süperr.nerdeyse hepsini denedim bravo yanii.görüşürüüüüz.

 35. mert diyor ki:

  ayyyy.neresi güzel bunun yaaaaaaa

 36. yiğit diyor ki:

  bravooooooooo!ben hayla yapamıyorum.:(

 37. hicran diyor ki:

  aaaaaaaa yaptım çok mutluyum teşekkürler:) :)

 38. hicran diyor ki:

  çok güzel ama yapamıyorum

 39. furkan diyor ki:

  harika ama yapamıyorum

 40. furkan diyor ki:

  uff güzel ama yapamıyomm

 41. Anonim diyor ki:

  çok güzel sihirbazlık numaraları

 42. ceylan diyor ki:

  çok güzel ama beceremiyorum

 43. AYŞE ODUNCU diyor ki:

  bence hepsi çook güzel

  • sudenur uçar diyor ki:

   ama bende açılmıyooooooooooooo yaaaaaaaaa sinir olcsm şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiii………………….

 44. leanardo diyor ki:

  bazıları yalan bazıları gerçek hepside çok uzun

 45. zülküf diyor ki:

  yalan hepsi

 46. merlin diyor ki:

  harika

 47. almira diyor ki:

  996699669966996699669966996699669966996699669966996699669966996699669966 gıcılsınız

 48. almira diyor ki:

  çok güzel ama insanları kandırıyorsunuz bu çok adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 49. meriç diyor ki:

  hiç biri güzel değilllllllllllllllllllllllllllllllllll

 50. Sihirbaz diyor ki:

  Benim yaptıklarım kadar iyi değil

 51. gamze diyor ki:

  denedim ve yaptım bu çok güzell

 52. rabia diyor ki:

  kararsız ve fikirsizim

 53. didem diyor ki:

  basit okulda yapılabile numaralar söyleyin yyya of

 54. aslan diyorki diyor ki:

  çooook güzellllllllllllll

 55. azra diyor ki:

  hepsi çok koolayyyyymışşşşşşşşş

 56. azra diyor ki:

  aaaaaaaaaaa

 57. azra diyor ki:

  hepsi birbirinden güzeller

 58. ceren diyor ki:

  hepsini denemiş oldum ,

 59. eren diyor ki:

  çokkkkkkk güzellllllllllll

 60. prenses özgenur diyor ki:

  denedim ama olmadı

 61. prenses özgenur diyor ki:

  hepsini denedim ama olmadı ginede güzeldi ama yapamadım

 62. ahmet can diyor ki:

  guzel:)

 63. alpay diyor ki:

  guzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll:D

 64. alpay diyor ki:

  güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll……………………………………………………….!’^+%&/()=?_;: :D :) :(

YORUM YAP!

Reklamlar

http://guncelportal.blogspot.com/ http://guncelbilgi1.blogspot.com/ http://haber2014.blogspot.com/