BU ALANA REKLAM VER !
guncelportalreklam@hotmail.com

2011 Toki Taksitli Ev Satışı Başvuruları Başladı

BURAYA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

TOKİ’nin Ankara, Adıyaman, Antalya, Edirne, Gaziantep, Kırşehir ve Kocaeli’nde yoksullar için satışa sunacağı 4 bin 614 konut için başvurular başladı.

Konu ile ilgiliö

Toki’nin yoksul aileler için ucuz taksitle ev satışları için başvuruları başladı.

Ödeme Şekilleri Nasıl?

4 Bin TL Peşin, 173 TL Taksitler

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ankara için başvurular Yenimahalle’deki Ankara Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne yapılacak.

Başvuru yapacakların, projenin yer aldığı ilde 1 yıldan az olmamak üzere ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması, TOKİ’den daha önce konut satın almamış ve kredi kullanmamış olması, kendisine eşine ya da velayeti altındaki çocuklarına ait tapulu gayrimenkul olmaması, aylık hane halkı gelirinin 2 bin 600 liranın altında olması, başvuru tarihinde 25 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Eşi vefat etmiş olan kadınlarda yaş şartı aranmıyor.

Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 yıldır il-ilçede ikamet ediyor olması veya il/ilçe nüfusuna kayıtlı olması gerekiyor.

Bu kapsamda, Ankara-Mamak’ta 1024, Çubuk’ta 484, Adıyaman-Merkez’de 700, Antalya-Merkez Çıplaklı’da 480, Edirne-Merkez Fırınlarsırtı’nda 318, Gaziantep-Şehitkamil’de 404, Şahinbey-Yeşilkent’te 320, Kırşehir-Merkez’de 292, Kocaeli-İzmit Arızlı’da ise 592 konut uygun ödeme koşullarında satılacak

REKLAM VEREBİLİRSİNİZ...

Aranan Kelimeler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 responses to "2011 Toki Taksitli Ev Satışı Başvuruları Başladı"

  1. yusuf kuzey diyor ki:

    neden istanbula az konut yapılıyor
    20 milyon insan yaşıyor allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin

  2. YUSUF BALABAN diyor ki:

    toki,nin başarıarını tebrik ederim daha iyilerini yapmalarını ve binalarda çift balkon olmasını tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim.

YORUM YAP!

Reklamlar

http://guncelportal.blogspot.com/ http://guncelbilgi1.blogspot.com/ http://haber2014.blogspot.com/